zdjęcie w nagłówku

wtorek, 01 sierpień 2017 00:00

Akademia Liderów Partnerem Summit EOIF GigaCon 2017

Akademia Liderów Partnerem Summit EOIF GigaCon, czyli największej w Polsce konferencji o elektronicznym obiegu informacji w firmie. Miała ona miejsce w dniach 26-27 lipca 2017 roku na PGE Narodowym w Warszawie.


Ta edycja pokazała, że z roku na rok konferencja ma coraz większy zasięg. Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów, bowiem na spotkanie zarejestrowało się ponad 600 osób z całej Polski!

Podczas wydarzenia była okazja do wysłuchania aż 36-ciu ciekawych wystąpień. Eksperci przedstawili przegląd rozwiązań i narzędzi z zakresu elektronicznego obiegu dokumentów, opierając swoje wystąpienia na praktycznych przykładach. Nie zabrakło również prelekcji odnośnie porad o przygotowaniu się do takich wdrożeń oraz o tym, jak dobrać odpowiednie dla siebie rozwiązania i jak przekonać do skutecznej zmiany swoich pracowników.

Uczestnicy mieli okazję również odwiedzić stoiska liderów na rynku w tego typu narzędziach. W tym roku reprezentanci 24 firm IT prowadzili bezpośrednie rozmowy z uczestnikami i prezentowali swoje rozwiązania. Aby ośmielić trochę uczestników został zorganizowany konkurs z atrakcyjnymi nagrodami za zebranie pieczątek ze wszystkich stoisk firm. Dzięki temu wszyscy goście mieli okazję wymienić się doświadczeniem, wiedzą, nawiązać nowe relacje biznesowe oraz odbyć niezliczone ilości dyskusji.

Równolegle dla urozmaicenia uczestnictwa odbywały się także pokazy technologii, dostępny był kącik porad RODO oraz można było odpocząć w strefie relaksu.  

Na koniec konferencji wyłoniony został również zwycięzca na najlepszy produkt prezentowany podczas wydarzenia w konkursie Złoty BIT Summit EOIF GigaCon. W tym roku statuetkę otrzymał Sponsor Główny konferencji firma WEBCON, której serdecznie gratulujemy.

Nie zabrakło oczywiście nagród także dla osób, które zostały do końca trwania spotkania. Rozlosowana została masa ciekawych nagród ufundowana przez sponsorów. Był to miły akcent na zakończenie konferencji.

Mamy nadzieję, że zgodnie z zapowiedzią, wydarzenie było okazją do wielu interesujących rozmów i zdobycia nowej wiedzy. Serdecznie dziękujemy Partnerom za przyczynienie się do sukcesu konferencji i oczywiście wszystkim za udział.

Wierzymy, że w przyszłym roku również Państwa miło zaskoczymy, a kolejna edycja konferencji Summit EOIF GigaCon ponownie udowodni dlaczego otrzymała miano największej w Polsce konferencji o elektronicznym obiegu informacji. Do zobaczenia za rok!

Materiały pokonferencyjne można znaleźć na stronie:
http://gigacon.org/summit-eoif-gigacon-2017-podsumowanie-i-materialy-pokonferencyjne/

przekaż darowiznę Pomóż młodym mikro firmom.

6% od dochodu - odlicza płatnik podatku od osób fizycznych
10% od dochodu - odlicza płatnik podatku od osób prawnych
Dlaczego warto?
Dowód wpłaty jest dokumentem uprawniającym do odliczeń w rocznym zeznaniu podatkowym (podstawa - Ustawa o PIT)

 

Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa
jest beneficjentem nagrody Google Ad Grants.

Program ten wspiera zarejestrowane organizacje non-profit, które realizują bliską Google filozofię służby społecznej dla rozwoju nauki i technologii, edukacji, ochrony zdrowia na świecie, ochrony środowiska, wsparcia dla młodzieży oraz sztuki.
Program Google Ad Grants pozwala organizacjom non-profit wyświetlać bezpłatne reklamy internetowe za pomocą Google AdWords