zdjęcie w nagłówku

Handel jest w porządku. Reklama jest dobra.
Ale nie tutaj. Nie na stronach Mikroporady.pl.

Mikroporady są czymś wyjątkowym. Są jak poradniki na półce każdego polskiego mikro przedsiębiorcy. W świecie Internetu są małym zakamarkiem praktycznej wiedzy, w którym można znaleźć prawie wszystko o prowadzeniu małej firmy.

Jest to miejsce, gdzie możesz zawsze zajrzeć aby pomyśleć, dowiedzieć się i poprosić o wsparcie. Miejsce, w którym możesz dowolnie kreować swój mały biznes.

Przejdźmy od razu do sedna: dzisiaj prosimy o wsparcie dla serwisu internetowego Mikroporady.

Aby chronić naszą niezależność, nigdy nie publikowaliśmy i nie będziemy publikować reklam. Utrzymujemy się z darowizn o średniej wysokości 20 zł, w tym także z wpłat z 1% Podatku.

Nadszedł moment, kiedy to my o coś chcemy poprosić. Gdyby każda osoba, która czyta ten apel przekazała 10 zł, nasza coroczna zbiórka może skończyłaby się w ciągu kilku dni.

Jesteśmy małą organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej i nie zbieramy danych osobowych dla celów komercyjnych. Jednak działamy na tym samym rynku i ponosimy takie same koszty, jak największe witryny korporacyjne: utrzymanie serwerów, oprogramowania, personelu. Służymy milionom przedsiębiorczych Polaków, lecz działamy mając do dyspozycji ułamek tego, co mogą wydać właściciele wielkich serwisów internetowych.

Kiedy budowałem serwis Mikroporady, mogłem go stworzyć jako spółkę non profit z reklamami, ale postanowiłem zrobić coś innego. Wierzę, że każdy polski przedsiębiorca powinien mieć bezpłatny dostęp do wiedzy, bez żadnych ograniczeń i zakazów. Dlatego, bo nieustannie pracuje i płaci podatki, z których utrzymywane są instytucje publiczne dla nas wszystkich: szkoły, szpitale, drogi i wiele innych.

Proszę Was, rozważcie wsparcie naszego przedsięwzięcia dowolną darowizną pieniężną. Może to być 10 zł, 20 zł, 50 zł, 150 zł lub jakakolwiek inna kwota, którą możecie się podzielić. Tym samym rozwijać bezpłatny i nieograniczony dostęp do wiedzy poprzez Mikroporady.

Proszę, pomóż nam zbierać pieniądze i ulepszać Mikroporady.

Dziękuję,

Bogusław J. Feder

PS Przekazując nam darowiznę KRS 0000318482 możesz odliczyć 6% lub 10% od dochodu

 

Założyciel Fundacji  Akademii Liderów 

Wspieraj Mikroporady.pl

Najmniejsze i rodzinne Firmy są najważniejszym „nerwem” naszej gospodarki a mają ograniczony dostęp do fachowej pomocy. My to zmieniamy - przygotowujemy dla nich kompleksowe wsparcie – wzory umów z orzecznictwem i komentarzami, porady, instrukcje,regulaminy, kazusy. W odpowiedzi na przesyłane pytania udzielamy dodatkowych porad, wyjaśnień i interpretacji.

Bez ograniczeń i bezpłatnie, bo chcemy żyć w świecie, gdzie solidarnie wspiera się słabszych. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu ludzi takich jak Ty. Liczy się każda pomoc, jednorazowa wpłata lub comiesięczna.

dalej
 


Pomóż nam szybciej działać. Jeśli nie My razem, to kto? Bo kiedy, jeśli nie teraz?


Darczyńca może przekazywać na organizację pożytku publicznego, kwotę dowolnej wysokości. Dowód wpłaty jest dokumentem uprawniającym do odliczeń w rocznym zeznaniu podatkowym (podstawa - Ustawa o PIT)


Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego


ING Bank Śląski SA

18 1050 1924 1000 0090 6772 5672

Przekaż Podatku PIT Odlicz Darowiznę od Dochodu:
KRS: 0000318482 - Wpisz w Deklaracji • do 6% dochodu - osoby fizyczne
• do 10% dochodu - osoby prawne

Dziękujemy

Tekst promocyjny sfinansowano z 1% podatku
- Rozporządzenie MRPiPS z dnia 22 czerwca 2016 roku
– Dz. U. z 4 lipca 2016 r. poz. 973

Darowizny

akademia-1

Od Założyciela Fundacji,

Mikro i Małe Firmy utrzymują Polskę - aż 96% mikro firm zapewnia 75% wszystkich wpływów z podatków i wytwarza 51% zysku gospodarki kraju.

A większość z nich nie może przetrwać pierwszego roku działania, dla mikro przedsiębiorców i większości małych ciągle utrzymuje się szczególny „tor przeszkód”, który tworzą m. in bariery:

-ryzyka stosowania prawa i jego niestabilności wobec nieczytelności i zmian wykładni i interpretacji
-kosztów zarządzania i pomocy prawnej - rozpoznawania i dostosowania do nieustannie nowelizowanego prawa i interpretacji, składanie, zgłoszeń, oświadczeń, sprawozdań i deklaracji

 

Szanowny Darczyńco!

Twoje indywidualne finansowe zaangażowanie umożliwi wspieranie rozwoju polskich  mikro firm: od pomysłu do realizacji .

Twoja hojność stworzy nowe  możliwości:

- na więcej  projektów edukacyjnych dla  młodzieży która ma pomysły i marzy o własnej firmie
- dotarcia z pomocą  do większej liczby poczatkujących mikro przedsiębiorców na etapie powstawania nowych firm

Dzięki Twojemu indywidualnemu zaangażowaniu i hojności dajesz nam wszystkim szansę na upowszechnianie wiedzy oraz idei związanych z przedsiębiorczością także poprzez serwis Mikroporady®.


Jeśli nie my, to kto? 

Z pozdrowieniami, 

Dr Bogusław J. Feder
Założyciel  Fundacji Akademii Liderów

Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa
jest beneficjentem nagrody Google Ad Grants.

Program ten wspiera zarejestrowane organizacje non-profit, które realizują bliską Google filozofię służby społecznej dla rozwoju nauki i technologii, edukacji, ochrony zdrowia na świecie, ochrony środowiska, wsparcia dla młodzieży oraz sztuki.
Program Google Ad Grants pozwala organizacjom non-profit wyświetlać bezpłatne reklamy internetowe za pomocą Google AdWords